КРИСТАЛІЗУЙМОСЯ В ПОТУЖНУ НАЦІЮ

Кацапи намагаються зруйнувати Україну.  Але українці протиставляють свою силу, волю до перемоги та волонтерську згуртованість. Лише за вересень ГО «Майдан Стрийщини»   виконав 106 замовлень від військових, допомагаючи стриянам та їх побратимам з багатьох бригад.

При цьому взаємодіяли з «Грабовецьким кравецьким батальйоном», Конгресом українських націоналістів, фабрикою «Стиль», волонтерською групою при церкві Володимира і Ольги, БФ «Рідня», БО «4.5.0», кравецьким підприємством «Мрія» та окремими волонтерами.

Відбулося три поїздки в різні шпиталі Львівщини, надіслали два вантажі в шпиталі Запоріжжя та «Госпітальєрам».  Також допомогли 20 вимушено переселеним людям речами й постільною білизною.

Ми, люди, завжди знайдемо спільну мову і намагаємося допомагати. Рашисти кожного дня надають докази, що вони не люди, а лише людиноподібні створіння.

***

Діамантами української нації стали тисячі тих, хто всі попередні століття боровся за існування України. Тепер проходить наступний етап кристалізації українського народу. І від кожного українця залежить, чи заблищить, чи потьмяніє Україна на мапі світу.

Мріяти про велику Україну треба, бо Господь має знати про наші плани, але лише мріяти замало. Микола Міхновський ще на початку 19 століття попереджав: “Ми не повинні забувати, що війна для Росії – природний стан. Не вести війн на чужих територіях вона просто не може. Росія перша нападе на нас”.

І вона нападає, і не лише на українців. Гібридні війни раша веде по всьому світу.

Тому єдино правильним стратегічним і тактичним орієнтиром є знищення цієї імперії зла. Друзів в України стає все більше! А у кацапів вже друзів немає. Є очільники держав, де їх ще трохи бояться, але і це минає дуже швидко.

Кристалізуймося в потужну націю! А для цього нашим гаслом має бути: «Українцям – зброю»!

***

Друзі, все, що ви приносите до  Громадської організації «Майдан Стрийщини»,  дбайливо пакується і відправляється до наших воїнів. Минулого тижня від Володимира поїхали три пічки, від італійських бджілок –  кава, фліски, продукти, засоби гігієни, від стриян – солодощі і білизна. Дякуємо, разом до перемоги!

Вікторія КОЦУР, голова ГО «Майдан Стрийщини».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*