ЛЕВКО ДУРКО У СТРИЮ СПІВАВ ДЛЯ ЗСУ

Вуличні концерти у людних місцях Стрия вже не здивують нікого. Творчі люди нашого краю гуртуються, щоб на музичному фронті теж допомагати захисникам своїм талантом.

5 липня до друзів музикантів долучився творчий тандем Левко та Лідія Бебешко.  Один з організаторів благодійного концерту Зеновій Медюх каже: «Суспільство, прості, звичайні громадяни країни твердо сказали своє слово: «це наша армія, наші сини та доньки, стали на захист України». На черговий збір, виступ на вулиці, долучився Левко Дурко і, звичайно, його дружина Ліда Бебешко. Він легенда для Стрия. Перехожі з подивом та захопленням зупинялися коло імпровізованої  сцени перешіптуючись: «А то той самий Левко?». Від ініціаторів, організаторів дяка Левку та  Ліді. У цей непростий час, плече підставити на поміч, то найменше, що маємо і можемо зробити для краю, для війська».

Звук для вуличних концертів  забезпечує Іван Зарицький (магазин  «Ямаха»). Музиканти, співаки дякують кожному, хто не пройшов байдуже коло скриньки збору коштів. За нетривалий час виступу, зібрано 23 238 грн. та 20 євро. Музичний фронт у надійних руках. Не проходьте повз скриньок, кожна гривня наближає нашу перемогу.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*