ЛЮБОМИР ПАЛАМАР – «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН СТРИЯ»

29 вересня на сесії Стрийської міської ради міський голова Олег Канівець привітав видатного стриянина, Заслуженого тренера України, Заслуженого вчителя України, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту Любомира Паламаря з новим званням та урочисто вписав його ім’я у Книгу Пошани Стрийської міської ради.

Любомир Паламар народився 21 жовтня 1952 року у Львові. Після закінчення Львівського державного інституту фізичної культури працював викладачем фізичного виховання, начальником інспекції у справах неповнолітніх та вчителем фізкультури. Його учні — переможці олімпіад, спартакіад міського, обласного та державного рівнів. Серед його вихованців — переможці регіональних і міжнародних змагань, чемпіони та призери України, Європи, світу з боксу.

Був тренером збірної України на Олімпійських іграх в Атланті (1996) та Сіднеї (2000). В 2006 році отримав сертифікат міжнародної асоціації кік-боксингу за версією WPKA на право проведення занять у цілому світі. У 1996-2000 роках робочий тренер збірної України з боксу. Нині — тренер-консультант збірної команди України з боксу та кік-боксінгу. Засновник школи боксу «Майстер клас» Паламаря. З 2021 року є радником міського голови з питань освіти та фізичної культури. Вітаємо Любомира Григоровича із новим званням! Бажаємо міцного здоров’я та Божої опіки!

                                                                  Джерело: Стрийська міська рада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*