МАГНОЛІЇ ПАМ’ЯТІ

«Напередодні Великодня у саду  ДШМ с. Лисятичі, з Божим благословенням і сприятливою погодою, посадили магнолії пам’яті на честь Героя Ореста Барилюка і директора Зеновія Васильовича Сиротюка. Хай ростуть і цвітуть на радість підростаючих юних талантів, а у нашій пам’яті залишаться ті, хто жертовно служив кожен на своєму поприщі», – так прокоментував директор дитячої школи мистецтв Петро Шабан (на фото).

Нагадаємо, 8 квітня ц. р. минуло 5 років, як пішов у засвіти педагог і музикант, директор Лисятицької школи мистецтв Зеновій Сиротюк. Колектив закладу  пам’ятає колишнього багаторічного керівника та вшановує його щорічно.

Орест  Барилюк –  український військовий, учасник російсько-української війни. Народився 16 серпня 1998 року в с. Пчани Жидачівського району. Початкову освіту здобув у Пчанській школі. Продовжив навчання у Тейсарівській ЗОШ. Навчався у Лисятицькій дитячій школі мистецтв. У 2013 році вступив до Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського.

У січні 2022 року став професійним військовим. Проходив службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Був учаником ООС, з початком повномасштабної російської агресії брав участь у боях під Харковом. Загинув 5 квітня 2022 визволяючи Херсонщину.

Наталія КАРПЕНКОВА.