МАЙСТЕР-КЛАС У МУЗЕЇ

Незважаючи на військовий час і відключення світла, в музеї художника  Петра Обаля проходять майстер-класи з виготовлення новорічної прикраси для захисників України. Заняття проводить керівник гуртка «Арт-майстерня» ЦТДЮ Юлія Ханик-Соя.

Днями учні 5-Г класу Стрийської ССШ № 4 з керівником Н. Калічин вчилися виготовляти патріотичні сніжинки. Результат виявився відмінним. Кристалики снігу у вигляді зірочки були  дуже творчо зроблені дитячими руками, з душею.

Учні 5-В класу цього ж на­вчального закладу розмалюва­ли для наших воїнів ангеликів та хатинки. Як це правильно ро­бити, їх також вчила на майстер-класі Юлія Ханик-Соя в ін­тер’єрі музею П. Обаля.

Півтори години проминули, як одна мить. Усі дитячі вироби ра­зом із солодощами та іншими подарунками згодом було від­правлено на передову захисни­кам.

Після майстер-класів шко­лярики мали можливість огляну­ти виставку картин стрийського митця Івана Венгриновича, яка експонується поруч у виставко­вій залі. Екскурсію  провела нау­кова працівниця музею Ірина Ханик.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*