МАЙСТЕР-КЛАС В МУЗЕЇ

Днями меморіальному музеї ім. Ольги Бачинської відбувся майстер-клас з виготовлення листівки до Дня матері. Провели його одразу чотири керівники гуртків Станцію юних техніків: Ірина Борщ, Богдана Яворська, Галина Білущак і Анастасія Подгаєцька.

Участь у майстер-класі взяли учні 6-А та 6-Б класів Стрийської спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням англійської мови  разом з педагогом Зоєю Мадилюс. Науковий працівник музею Романа Савчин радіє, що знову в музеї вирує життя. Про це й говорила у вступному слові до дівчаток і хлопчиків. Розповідала, яким цікавим був життєвий шлях Ольги Бачинської, жінки, яка у свій час мала активну громадянську позицію, популяризувала українську вишиванку  в світі.

Анастасія Подгаєцька ознайомила з алгоритмом виготовлення листівки, і закипіла робота. Власноруч виготовлені листівки не схожі одна на одну, бо кожен з дітей намагався зробити її вишуканою і найкращою для своєї матусі. Іншим керівникам гуртків залишалося тільки підказувати деякі нюанси аплікації й трішки коригувати хід роботи.

Також діти підтримали проект Чернігівського ОЦНТТУМ «Голуб миру і єднання – летить в Україну», виготовивши в техніці оригамі птахів провісників миру – голубів.

Учні розповідають, що вже скучили за навчанням, зустрічами зі шкільними друзями, спільними заняттями й екскурсіями. Та  розуміють сьогодення  і кажуть: «Все буде Україна!».

 

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*