МАЙСТЕРКА ЛІПЛЕННЯ З ГЛИНИ

27 січня в межах відзначення Дня пам’яті героїв Крут арт-студія  «KREDENS» (керівник Юлія Новосьолова) та арт-пляц «Клаптик Надії» провели безкоштовну промоційну майстерку ліплення з глини під  назвою «Червона калина незламності». Творчим майданчиком знову став молитовний дім Церкви євангельських християн-баптистів (ЄХБ).

Наша майстерка об’єднала і дітей і дорослих, щоб в єдності згадати тих, хто віддав своє життя за країну, і подякувати тим, хто незламно тримає стрій. Ми намагалися створити відповідну атмосферу для того, щоб надати дітям і дорослим можливість якісно провести час із позитивними безпечними екологічно чистими матеріалами заради їх здо­рової соціалізації та духовної віднови.

У такій легкій та невимушеній атмосфері кожен  учасник, а це люди з різних куточків України, са­мостійно ліпив з глини один з елементів спільної картини, що дала назву майстерки «Червона кали­на незламності».

Окрім спільної праці, реалізували ще одну, не менш важливу мету – наповнювали серця дітей і дорослих радістю через пісню, коляду, перегляд відеоролика про попередню майстерку і доставку пряників для ЗСУ та смакування неймовірно апетитних ласощів.

Радіємо, що до спільної майстерки долучилась і арт-майстерня «Творча com.ora» від БО БФ «Дон Калабрія Україна» (керівник Галина Карбан). Також учасників майстерки надихали майстри арт-студії «KREDENS» Валерій та Оксана Зеленські.

Ольга  БОДНАР,

головний спеціаліст сектору культури Стрийської РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*