МАЙСТЕРКА «ПРЯНИК ДЛЯ ЗСУ»

20 січня в межах відзначення Дня Соборності України сектор культури Стрийської районної державної адміністрації спільно з арт-студією  “KREDENS” (керівник Юлія Новосьолова) провели безкоштовну майстерку “Пряник для ЗСУ” у молитовному домі Церкви  євангельських християн-баптистів (ЄХБ). Майстриня з розпису пряників Оксана Зеленська радо ділилася своїми творчими секретами.

Сьогодні Героїчна війна вимагає чіткої і однозначної позиції Соборності й єдності, бо де єдність – там  любов і перемога, а дієва любов – це підтримка і єдність у дії, тож кожен з нас мав можливість, розмальовуючи пряник, тримати один фронт із воїнами ЗСУ.

Коляда, різдвяні емоції, хороший настрій, великий заряд енергії, творча атмосфера та сяючі очі дітей створили правдиву дієву любов і один фронт.

Під час майстерки і дорослі, і малі з багатьох областей України мали можливість у кожен пряник вкладати здійснення найзаповітнішого бажання – Переможного миру!

Тішимось, що до Соборної майстерки долучилась і арт-майстерня “Творча com.ora” від БО БФ «Дон Калабрія Україна» (керівник Галина Карбан).

Знаємо і віримо, що українці незламні у Героїчній війні, бо мають «те, що не вмирає», мають розуміння цінності пам’яті за невинно убієнними українцями. Дякуємо, що долучились до творення інсталяції «Віконце пам’яті розстріляного дитинства».

Ольга БОДНАР,  головний спеціаліст сектору культури Стрийської РДА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*