МАЙСТЕРКА «ЗАХАЛЯВНА КНИГА ДЛЯ ЗСУ»

З нагоди відзначення Всесвітнього дня письменника арт-студія «KREDENS»  спільно з aрт-пляцом «Клаптик Надії» та у єдності із творчим закапелком «Сom_ora» 3 березня у залі при молитовному домі Церкви  євангельських християн-баптистів (ЄХБ), що у м. Стрию, провели безкоштовну майстерку зі створення «Захалявної книги для ЗСУ».

Хто не знає, «Захалявна книжечка» —  це невеликі саморобні зшитки, куди Тарас Шевченко у 1847-50 рр. записував свої поезії. У літературі назва «Захалявна книжка» вживається для означення книжок-збірни­ків творів Шевченка. Були й інші книжки невеличкого формату, які також почали так називати.

Стрияни у Всесвітній день письменника вирішили зробити приємний сюрприз для доброго товариша поета, барда, воїна ЗСУ Олега Бородая й щиросердно таким чи­ном привітати його з побра­тимами та пе­редали на фронт власноруч виготов­лені, розмальовані й розписані захалявні кни­жечки.

 

Найбільше така майстерка припала до душі дітям. Усю гаму почуттів вдячності для захисників вони відтворювали у малюнках і відвертих словах.

«У час війни соціально-гуманітарна єдність є надважливою ланкою фронту. Важливим є єдність тилу і фронту, важли­во, щоб кожний захисник знав, що тил з ним в унісон, що разом творимо перемогу. Сьогодні кожен учасник майстерки об’єд­нався, щоб творити маленьку книжку єд­ності, побажань і вдячності для ЗСУ.  Дякуємо всім учасникам за потужний тил, що тримає дух ЗСУ, бо в єдності наша сила», – на­голошує організаторка заходу,  головний спеціа­ліст сектору культури Стрийської РДА О. Боднар.

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*