МІЛЬЙОН ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА

Ось і промайнули літні канікули. Невблаганно біжить час. Хочу розповісти про нашого земляка Михайла Золотуху. Ім’я цієї людини відоме на наших теренах з його багаточисленних виступів, концертів для стриян і не тільки.
Михайло Михайлович Золоту¬ха — викладач Стрийської дитячої музичної школи ім. О. Нижанків¬ського, композитор, співак, гро¬мадський діяч. Його вклад у мистецьке життя надзвичайно великий. Зараз, у воєнний час, М. Золотуха своєю концертною ді¬яльністю збагачує наше по¬всяк¬денне життя, додає нам опти¬міз¬му, збирає кошти для україн¬ського війська.
Для учнів літо — час канікул, відпочинку, а вихованці М. Золо¬ту¬хи Христина Шоробура, Роксо¬лана Синиця, Мар’яна Масляник, Владислав Чучман, Данило Максимів разом зі своїм вчите¬лем щотижня (при сприятливій погоді) співають в Стрию, селах Стрийщини та інших містах, і за¬роблені кошти перераховують для Збройних Сил України. М. Золоту¬ха організовує виїзди на концерти і конкурси за кордон, зокрема в Польщу.
М. Золотуха має мету — разом з командою назбирати мільйон для українського війська. І він до¬сягне цієї мети, тому що ця лю¬ди¬на надзвичайно працьовита, і в цьому йому допомагають учні, їхні батьки, колеги по роботі, і, зви¬чайно, люди, які, слухаючи ви¬конавців, роблять пожертви. У розмовах він відзначає цікаві мо-менти з концертів — пожертви бувають не тільки коштами, а й продуктами (сир, ковбаси…), адже концерти проводять і на ринку. А взагалі обирають людні місця. Локації проведення концертів у Стрию — це майдани, біля Стрийського районного управ¬ління ГУ ДСНС України у Львівській області (пожежна частина). Тематика концертів в основному українська, військово-патріотична. У команді М. Золоту¬хи, окрім учнів, викладачі Оксана Лісовська, Богдан Кость, Михай¬ло Гішта, Олександр Ілечко, Пав¬ло Глинський, інколи долучається заслужений діяч мистецтв України Степан Целюх.
Бажаємо Михайлу Золотусі і його команді здоров’я, витримки, миру, гарних вражень і спогадів про такий період в своєму житті, коли вони заробляли мільйон для українського війська. А міль¬йон завжди буде доречним на¬шим збройним силам. То ж, долучаймося.

Лідія ЧАБАН,
старший викладач дитячої музичної школи ім. О. Нижанківського.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*