Мій сьогоднішній фронт – педагогічний та культурний

З початком війни не було дня, щоб я не думала, чим маю прислужитися особисто у боротьбі за Україну… Я знайшла відповідь. У Божій волі було дати мені художній талант і такі життєві умови, в яких він може розкритися вповні. Тому мій сьогоднішній фронт – педагогічний та культурний.

Українська культура, традиції та мистецтво – це те, що віками допомагає нам зберегти свою ідентичність і вистояти в надзвичайно важкі історичні часи. А мій обов’язок як вчителя, митця прищепити нашим дітям любов до рідної культури, бо саме з них виросте майбутнє України.

Серед безмірної кількості домашніх турбот і справ я намагаюся викроїти час, щоб навчати своїх учнів і прищеплювати їм цікавість до краси, добра і наших прекрасних рідних традицій.

З кожним днем ми наближаємося до величного свята Воскресіння Христового. З цим святом в українській культурі пов’язані унікальні народні традиції – писанкарство. Саме про писаночку авторський відео-урок на тему «Писанка – рукотворне диво» я розмістила на своїй сторінці у Фейсбук. Розроблений для моїх учнів та їх батьків. Поки що тільки теорія, але найближчі дні буде також і практика. Можливо це додасть вам натхнення та бажання глибше пізнавати рідну культуру та традиції.  Україна буде!

                                                                                               Лілія ЛУНИЧ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*