МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ КІНО

24 березня відбулося відкриття Молодіжного клубу любителів кіно у м. Стрию за адресою вул. С. Бандери, 24. Захід провів Стрийський Молодіжний центр  в рамках проєкту «ТиХо», який реалізовує Платформа Ініціатив “Теплиця” за підтримки Європейського Союзу і Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Директор Молодіжного центру Любов Костів розповідає: «Кіноклуби, на відміну від переглядів фільмів вдома або в кінотеатрі, передбачають дискусійну частину. Це дає можливість часто різним за віком, освітою, сферою професійного залучення, особистим досвідом відвідувачам іноді чи не вперше вступити в діалог, обмінятись думками, погоджуватись один з одним або дискутувати. Ми навіть не сумніваємось в тому, що ми всі ну дуже любимо McDonald’s з його бургерами, чікенами і т. д Тому, до перегляду в нашому Кіноклубі запропонували цікаву стрічку «Засновник», створену на реальних подіях про братів Макдональдсів».

Кінофільм  «Засновник» продемонстрував першим відвідувачам Молодіжного кіноклубу  історію чоловіка, який створив цілу грандіозну мережу швидкого харчування McDonald’s. У ході перегляду та після кіносеансу було що обговорити та була можливість обмінятися думками.

Тепер слідкуйте за анонсами Молодіжного центру та реєструйтеся на кінопокази. І не кажіть, що в Стрию молоді немає чим зайнятися. А якщо є конкретні пропозиції чи зауваження заходьте за посиланням https://forms.gle/Er2HwPYr1DXDwxgd9 та візьми участь в опитуванні, яке триватиме до 29 квітня.

У Молодіжному центрі вважають, чим більше думок, тим зрозуміліша загальна картина і тим дієвіший результат. Тож, якщо вам 11-35 років і ви проживаєш у Стрийський громаді шукайте у соцмережах Стрийський Молодіжний центр та сміливо висловлюйте свої думки.

Наталія КАРПЕНКОВА.