МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР РУЛИТЬ

Якщо раніше молодь нарікала на те, що в Стрию немає чим зайнятися, то відколи створено  Молодіжний центр (керівник Любов Костів), старшокласники задіяні у різних проектах, проводять цікаві заходи і корисні зустрічі. 

Тільки за останній місяць у Стрийському Молодіжному центрі пройшли: тренінг «(Не) дрібниці у стосунках»;  музично-поетичний вечір «Повстанська ватра»; тренінг з «Першої домедичної допомоги» у рамках Обласного проекту «МолодьДІЄ», Команда СМЦ разом з молоддю усієї України пройшли 4-х денне навчання у «Школі відповідального служіння» від Української освітньої платформи.   А протягом листопада один раз на тиждень (щочетверга) працює «Школа фінансової грамотності» для молоді 14-18 років.

«Зважаючи на низький рівень фінансової грамотності українців, про що засвідчують останні дані досліджень, Стрийський Молодіжний центр займає проактивну позицію щодо підвищення фінансової обізнаності молоді та оголосив осінній набір на заняття у «Школі фінансової грамотності», –  розповідає Л. Костів. – Концепція школи полягає в тому, щоб формувати навички. Навички поводження з грошима, навички споживання, навички розуміння, що ці гроші мають забезпечувати тобі життя і яким чином це зробити».

Навчання проводить голова Правління Кредитної спілки «Вигода» Юрій Мокрицький за підтримки БФ громад «Рідня».  Маючи такого крутого спікера батьки можуть бути певні, що у їхніх дітей фінанси не співатимуть романси.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*