МОТИВУЮЧА ЗУСТРІЧ З КУМИРОМ

СЕРГІЙ ПРИТУЛА ВІДВІДАВ СТРИЙ

 Його приїзд у Стрий – це подія планетарного масштабу. Сергій Притула завітав до нашого міста на запрошення Благодійної організації «Фонд Карпінських», який вже не перший рік опікується старшокласниками, що прагнуть бути успішними. Щоб стати стипендіатом  фонду, потрібно не тільки добре вчитися, а й наполегливо йти до своєї мети, розвиватися поза шкільною програмою у різних сферах.

Зустріч з кумиром усієї України, героєм мемів та страшним сном рашистів, актором, політиком, громадським діячем, волонтером, патріотом, ідейним натхненником збору коштів на народні «байрактари» та супутник  – це своєрідний джек-пот для 130 хлопців і дівчат Стрийщини, в освіту та всебічний розвиток яких вкладає кошти й душу «Фонд Карпінських» і, зокрема, ідейна натхненниця різних проектів фонду  Марія Карпінська.

«Мене «розриває» від факту, що Сергій Притула у свій космічний, орбітально завантажений час був гостем у нас. Я впевнена, що ми надихнули його не менше, ніж ми надихаємося ним. Він не знав, але це наша третя зустріч. Вперше я запрошувала його  у 2017 році на перше вручення стипендій від нашого Благодійного фонду.  Вдруге ми розмовляли на благодійному Перелазі в УКУ, де знову отримала відмову. Кажуть, збаразьких тернопільських хлопців треба тричі просити. Ми цінуємо його увагу до нас, його великий вклад у Перемогу України і його приклад. Я хочу, щоб він знав, що у Стрию підростає покоління неймовірних українців. Дякуємо за спілкування і  хочемо, щоб після  зустрічі з ними він захотів приїхати до нас ще», – поділилася своїми емоціями Марія Карпінська.

Основні меседжі від Сергія Притули до учасників програми «Моя перша стипендія» від БО «Фонд Карпінських»:  «Хай вас цікавить все», «Покажіть, що ви готові взяти на себе відповідальність і візьміть її на себе». Говорили про війну, волонтерство, емоційне вигорання,  мову і декомунізацію,  про лідерство і те, як стати успішним.  Загалом його виступ був натхненним і мотивуючим і його можна розібрати на цитати.

Своїми враженнями від спілкування з Сергієм Притулою поділилася стипендіатка «Фонду Карпінських» Марта ВАСІВ: «Я отримала неоціненний досвід. Насамперед, вразила атмосфера. Це була неймовірна зустріч. Було дуже цікаво послухати людину, яка об’єднала всіх українців у спільній справі. Особисто мене, та й, думаю, всіх стипендіатів, Сергій надихнув та змотивував. «Український паспорт не флаєр, щоб роздавати його «хорошим русскім» – цитата Сергія, яка мені найбільше закарбувалася в пам’яті. Ми охопили багато важливих тем і зрозуміли, що саме зараз, під час війни, потрібно нам, молоді, ставити в пріоритети. Я хочу подякувати від імені всіх стипендіатів, організаторам цієї мега-зустрічі. Це справді круто».

Спілкування проходило у готелі «Золото Карпат». Модерував зустріч креативний викладач УКУ Сергій Трухімович.

«Все відбулося злагоджено, школярі уважно слухали, ставили запитання, нотували і мотивувались. Досвід від розмови для наших підлітків  унікальний та корисний. Віримо, що кожен повернувся того дня до дому з бажанням діяти та творити. І не тільки з бажанням, а з повною рішучістю розпочинати просто зараз.  Дякуємо нашим стипендіатам, за те, що ви у нас є і що ви прагнете таких зустрічей», – зазначає Марія Карпінська.

Стипендіати, у свою чергу, вирішили підтримати Благодійний Фонд Сергія Притули.  Роксолана  Гарун організувала збір коштів і в результаті вдалось зібрати 8050 грн. Уляна Шепітчак виставила на аукціон свою картину і передала 2600 грн. Фонд Карпінських подвоїв цю суму, тож наступного дня 21700 грн перевели у Фонд Притули.

Благодійний «Фонд Карпінських» дає підліткам унікальну можливість розвиватися і мріяти, спілкуватися з неординарними людьми, які розривають шаблони, перевертають світ з ніг на голову, маючи благородну мету. Живемо у нелегкий час та водночас радіємо, що кумирами й авторитетами для підростаючого покоління стають не міфічні книжкові герої, а люди, які живуть поруч з нами.

Сергій Притула повіз зі Стрия потужний заряд енергії  й слова подяки за вклад та підтримку для наших воїнів ЗСУ.  Учасникам  зустрічі, незалежно від віку,  залишилися світлини на пам’ять та незабутні враження.

 

                                              Наталія КАРПЕНКОВА. Фото Романа ХОМИ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*