МУЗИКА ЗАРАДИ ЖИТТЯ

Волонтер – означає робити охоче. Вже із 2014 року в Україні тисячі громадян допомагають ЗСУ відстоювати свою незалежність, волю, рідну землю. За цей час утворилося багато благодійних волонтерських фондів, волонтерських організацій. Багато людей просто об’єднуються і роблять те, чим можуть допомогти прискорити нашу Перемогу!

Творчі люди, артисти, співаки організовують благодійні спектаклі, виставки та концерти, зібрані кошти передаються на потреби ЗСУ.

12 серпня у Стрию  відбувся благодійний концерт «Музика заради життя» за підтримки Стрийського районного гуманітарного штабу «Клаптик Надії». Зірковий гість  – фронтмен групи «Мері»   Віктор Винник. Українці добре знають і полюбляють його пісні «Літній дощ», «Меридіани», «Ромео і Джульєтта». Співак виконав кілька нових композицій, на які його надихнули нинішні воєнні виклики. Віктор Винник розповів, що неодноразово брав участь у спільних концертах для підняття бойового духу ЗСУ на сході України. Зараз  дає благодійні концерти містами Львівщини. Наступний відбудеться в м. Сокалі.

У концерті також виступили учасники творчої студії «Мяв» з м. Жидачів –  Ярина і Василь Мицики. Пісня «Стефанія» у  виконанні юної співачки  «перенесла» глядачів у день «Євробачення», про що свідчив шквал оплесків.

Творчий тандем з Жидачева переконаний –  єдина формула сьогодення:  хто не тримає зброї в руках, мусить допомагати армії як може. У будні дні вони шиють амуніцію для військових, їздять із виступами у військові госпіталі, дають концерти для ЗСУ.

У Стрию концерт був надзвичайний, чуттєвий і дуже професійний. Глядачі із задоволенням підтримували виконавців, мало чи не в кожного майорів синьо- жовтий прапор.

Такий народ перемогти неможливо! Дякуємо усім за Вашу волонтерську працю!

                                                                                        Ольга ПИЛИПІВ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*