МИКОЛА ВАСИЛИШИН ОЧОЛИВ «СКАЛУ 1911»

У футбольній команді «Скала 1911» (Стрий) відбулися зміни. Після незадовільного виступу у першому етапі чемпіонату Львівської області серед команд Прем’єр-Ліги, коли стрийська команда посіла лише третє місце в групі і не вийшла до фінального турніру за 1-8 місця, керівництво клубу відправило у відставку увесь тренерський штаб.

Натомість виконувачем обов’язки головного тренера призначили Миколу Василишина, знаного футбольного фахівця, останнім місцем роботи якого був футбольний колектив з Моршина. Разом з тренером воротарів Андрієм Крашевським (єдиний, хто залишився з попереднього тренерського складу) Микола Василишин  22 вересня провів перше тренування, познайомився та поспілкувався з футболістами. За словами наставника, роботи непочатий край як в плані психології, так і в плані фізичного стану гравців.

Реабілітуватися футболісти «Скали 1911» за провалені матчі на обласному рівні зможуть уже на рівні України, бо стриян дозаявили на чемпіонат України серед аматорських команд. «Скала 1911» приєдналася до колективів групи 1, а це – «Колос» (Полонне, Хмельницької області), «Агрон» (Великі Гаї, Тернопільської області), «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк), «Варатик» (Коломия, Івано-Франківської області), «Факел» (Липовець, Вінницької області) та «Куликів» (Львівської області).

Нагадаємо, що з лучанами стрияни зустрічалися у цьогорічному Кубку Юста і перемогли – 2:1. А з ФК «Куликів» «Скала 1911» зіграє як на рівні області (9-12 місця), так і на рівні України.

                                                                 Джерело: https://ffl.org.ua.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*