МИРНОГО ТА ЩАСЛИВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Міський голова Олег Канівець з нагоди Дня знань відвідав урочистий захід у Стрийському ВПУ №34. Привітав з початком навчального року всіх учнів та педагогів, відзначив участь училища та його факультетів у допомозі військовим та вручив почесну грамоту колективу та директору Олегу Кизимі.

Відбулася передача автомобіля батальйону тероборони від ВПУ №34. Це вже друга автівка, яка поїде на передову від цього навчального закладу.

ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

У переддень нового навчального року стрийські освітяни зібралися на традиційну професійну конференцію. Проаналізували всі виклики минулого року (карантин, реформа та війна) та окреслили перспективи на майбутнє.

Лідія Стасенко, очільниця управління освіти Стрийської міської ради, розповіла колегам про оптимізацію мережі, умови перейменування навчальних закладів, нову форму організації освітнього процесу та подякувала усім причетним за волонтерство та підготовку навчальних закладів до роботи в умовах пандемії та війни.

Участь у робочій нараді взяли усі керівники закладів освіти Стрийської громади, головні спеціалісти управління освіти та Ірина Сислюк, начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти і позашкільної роботи Департаменту освіти і науки ЛОВА, яка презентувала присутнім результат роботи учасників проєкту «Освітній Еверест-2021», метою якого було сприяння професійному зростанню педагогів.

Міський голова Олег Канівець також відвідав конференцію освітян, подякував за успіхи випускників, самовіддану працю та волонтерську діяльність.

ПРЕМІЇ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Діти — наше майбутнє! Пишаємося випускниками середніх шкіл Стрийської громади, які успішно здали Національний мультипредметний тест.

Цьогоріч наші діти продемонстрували високий рівень знань. 45 випускників отримали 200 балів;14 – 400 балів . Кафльовський Роман, випускник Стрийського ліцею ім.Івана Франка та Филик Вікторія, яка навчалася у Дашавському ліцеї, набрали максимальну кількість балів – 600.

Відповідно до Положення про премію міського голови учнівській молоді за успішне написання НМТ, випускники закладів загальної середньої освіти Стрийської громади будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі 5000, 10000, 15000 гривень.

26 серпня в урочистій обстановці міський голова Олег Канівець провів нагородження у конференц-залі Стрийської міської ради. Учні отримали почесні дипломи міського голови та сертифікати на грошову премію (на фото).

«Віримо, що вся наша молодь невдовзі житиме у вільній і мирній Україні, і саме це покоління своїм новим мисленням, баченням війни, проєвропейською орієнтацією, знаннями та талантом стануть будівничими нової України, яка переможе і назавжди позбудеться одвічного ворога. Дякуємо учням за старанність, батькам за виховання, а їхнім педагогам за науку. Ваші перемоги надихають!», – наголошує Олег Канівець.

                                                        (За матеріалами Стрийської міської ради).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*