МИСТЕЦЬКИЙ ПЕРФОРМЕНС У «КНИГАРНІ КАВ’ЯРНІ»

Ну ось, художня виставка “Мистецький Стрий” офіційно відкрилася для всіх поціновувачів мистецтва. На виставці представлено роботи Ігоря Завозіна, Мирона Довганича, Ігоря Сивика, Юрія Палія, Тараса Сорочака, Андрія Підгаєцького, Олега Францкевича та Ірини Олійник.

Відкрив цю особливу виставку наш віртуоз-скрипаль Олександр Ілечко. Майстри пензля поділилися своїми враженнями, емоціями та думками.

Тішить, що нам вдалося зібрати різні покоління та художні подачі. Радує тепло та затишок, який був присутній на такій атмосферній зустрічі і як трепетно кожен аналізував роботи.

Ми впевнені, що такі заходи є надзвичайно важливими. Ми радіємо, що змогли створити такий мистецько-літературний осередок, який у своїх стінах народжує, розказує про культурне життя Стрийщини і не тільки. Ми знаємо точно, що якщо кожен у своєму житті, своєму оточенні буде робити промоцію свого краю,  то буде Україна. І тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти культуру нашої країни, нашого міста чи села, нашого роду, нашої сім’ї…

Бережімо культурну спадщину, підтримуймо одне одного і давайте разом творити справжній культурний Стрий, адже «Книгарня Кав’ярня» створена саме для таких подій та зустрічей.

Оглянути виставку можна буде протягом місяця щоденно. Наші митці чекають саме на вас.

Анна ХЕМІЙ.