НА СТРИЙЩИНІ 59 ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ

Нещодавно відбулася робоча зустріч голови Стрийської РВА Богдана Янка з Марією Петришин, регіональним координатором у Львівській області Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Зустріч відбулася за участю заступника голови РВА Володимира Шведа та відповідальних осіб за забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту і підтримки сімей військовослужбовців та сімей військових і цивільних осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, територіальних громад Стрийщини.

«Дуже добре, що на Львівщині створено представництво Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Відтепер наші краяни, що втратили зв’язок з рідними через війну, зможуть звернутися по допомогу безпосередньо за місцем проживання. Адже з початку повномасштабної війни кількість зниклих безвісті осіб постійно зростає. На сьогодні на Стрийщині маємо 59 зниклих», – зазначив очільник району Богдан Янко.

Про те, як працює у Львівській області Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, розповіла регіональний координатор Марія Петришин. А з роботою щодо зниклих осіб Стрийщини поділилася представниця Стрийського ОМВК Андріана Упир.

Команда Львівського представництва Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, також надала консультації представникам 6 сімей, чиї родичі пропали безвісті.

До  відома: У вересні у Львівському «Будинку воїна» запрацювало представництво Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Регіональним координатором у Львівській області призначена Марія Петришин.

Адреса: м. Львів, вул. Короленка 1А, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок воїна».

Прийом громадян за попереднім записом.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця 10:00 – 16:00

Телефон: +380983633539

Електронна пошта: petryshyn.help@gmail.com

Представництво готове до співпраці та допомоги.

Джерело: Стрийська РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*