НА СТРИЙЩИНІ ДІТИ З ЧИСЛА ВПО ОТРИМАЛИ ПЛАНШЕТИ

14 листопада в Стрийській РВА 27 дітям зі числа внутрішньо переміщених осіб, які навчаються в п’ятому класі, в школах Стрийської громади, вручили планшети для навчання. Це подарунок від фонду Ukraine Children’s Action Project у співпраці з фондом “Вільних та Небайдужих” за сприяння народної депутатки України, громадської діячки, активістки, волонтерки Наталії Піпи.

Чому саме п’ятикласникам?

Учні п’ятих класів вчаться за програмою Нової української школи (НУШ) – це школа, до якої приємно ходити. Тут прислухаються до потреб дитини, вчать критично мислити, бути відповідальними громадянами. На відміну від традиційної школи, НУШ акцентує увагу не лише на академічному навчанні, а й соціально-емоційному розвитку дітей. Підручників для учнів п’ятих класів, які вчаться за програмою НУШ немає. Наразі діти працюють за онлайн-підручниками.

Цього року у державному бюджеті на підручники за програмою НУШ були передбачені чималі кошти, але через повномасштабне вторгнення росії в Україну ці гроші розподілили на потреби Збройних Сил України, розповів Богдан Янко, начальник Стрийської РВА.

На вручення гаджетів для учнів 5-их класів завітали помічниці Наталії Піпи – Надія Артемович та Інна Канчуга, які поспілкувалися зі школярами та батьками і вручили їм сучасні планшети для навчання.

Інна Канчуга зазначила, що тепер п’ятикласники мають змогу закачати на ґаджет  онлайн-підручники та якісно отримувати знання завдяки електронним пристроям.

Олена Урдей, начальниця відділу освіти, охорони здоров’я та спорту Стрийської РДА зазначає, що в школах Стрийського району навчаються 902 учні із числа ВПО. 95 внутрішньо переміщених дітей вчаться в 5 класі з них 27 у Стрийській громаді. Загалом по району 3 686 п’ятикласників.

 

Джерело: Стрийська РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*