НАШЕ СЕРЦЕ Б’ЄТЬСЯ В РИТМІ ЗСУ

Дорогий наш читачу!  Після вимушеної короткої паузи, 2 квітня вийшов наш перший «воєнний» номер. Стояло не легке завдання перед редакцією: як зробити газету не тільки інформативною, а й цікавою. Погодьтесь, в умовах війни це зробити не легко, бо і в мирний час інтерес до друкованого слова зменшився. Та є своя аудиторія, є люди, які не зраджують галицькій традиції – почитати газету смакуючи ароматну каву.

Попри офіційні повідомлення, незначні події, вирішили сфокусувати  увагу на людях, на тих, хто   творить нинішню історію краю, України. Так започаткували нові рубрики: «волонтерський фронт», «воєнні реалії міста», «звісточка з фронту». Герої публікацій – звичайні стрияни, які нині роблять усе для того, щоб пришвидшити нашу перемогу. Найважче писати про втрати на передовій. Один з тижнів був найтрагічніший – три похорони земляків… Минулий тиждень також трагічний – дві тяжкі втрати…Вічна пам’ять Героям!

У рубриці «воєнні реалії міста» даємо розповіді про те, як нині живеться людям різних сфер діяльності, намагаємося   порадити та просто розповісти про проблеми чи успіхи. Завжди цікаво спілкуватися з волонтерами, яких чимало в Стрию. Попри серйозність роботи волонтерів, намагаємося матеріали подавати різножанрово. З особливим пієтетом пишемо про бійців-земляків. Рубрика «звісточка з фронту» найрейтинговіша у соцмережах. Стрияни захоплюються нашими бійцями.

З другого півріччя ми підготували подарунок нашим читачам – оновили свій зовнішній вигляд та запустили сайт. Відтепер, електрона версія часопису  вже у доступі з будь-якого ґаджета. Заходьте: www.hominvoli.stryi.org. Також шукайте нас в Інстаграмі та Фейсбуку. А щоп’ятниці купуйте свіжий номер газети в продавців преси на ринку та колишньому «Фуршеті». Придбавши «Гомін волі. Стрий», ви підтримаєте наш колектив, бо левова частка від продажу газети йде на оплату друку видання. Або ж передплатіть часопис і листоноша приноситиме вам його до дому чи в офіс.

Отакі воєнні будні редакції часопису «Гомін волі. Стрий». Наше серце б’ється  в ритмі ЗСУ.  Ми пишаємося ними, захоплюємося і на своєму інформаційному фронті обіцяємо – не підкачаємо! Все буде Україна!

Редакційна колегія.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*