НАТХНЕННЯ ДЛЯ КУЛІНАРНОЇ ТВОРЧОСТІ

Два роки тому у Стрию відкрилася кондитерська-студія «М’ята». Її власниця та ідейна натхненниця Ірина МЕЛЬНИК (на фото). Скуштувавши її тортики чи макаруни (маленькі різнокольорові тістечка), одразу зрозуміло, що вона   кондитер від Бога. Відкрившись у часі пандемії COVID-19, Ірині здавалося, що найважчі моменти становлення власної справи вона вже пройшла. Тим паче, що незадовго до війни маленький бізнес пішов у гору.

«З початком повномасштабної війни,  два тижні ми були зачинені. Потім я навіть поставила на продаж свій бізнес, бо здавалося, що під час воєнного стану людям не до солодощів. Після того, як знайшовся клієнт, мені так боляче було віддавати те, над чим працювала багато років, і я відмовилася від цієї думки й вирішила продовжувати потроху працювати. Моя «М’ята» ожила», – розповідає Ірина Мельник.

Двері затишної кондитерської-студії знову враз-у-раз відчинялися й це додавало натхнення для кулінарної творчості. Кондитерка не тільки відновила роботу, а й прийняла ще двох помічниць.  «Я не можу пояснити чому, та згодом ми вийшли на довоєнний рівень реалізації. Можливо, це пов’язано зі збільшенням кількості людей у Стрию, бо серед покупців почастішали гості з Харкова, Києва, інших регіонів України. З’явилася співпраця з кав’ярнею. Днями відкриваємо ще одну точку продажу наших кондитерських виробів. Асортимент  чималий. Тільки макарунів 14 видів, а також торти з різними начинками й  індивідуального   дизайну, тарталетки, кенді-бари, чізкейки та інші смаколики»,  –  зазначає Ірина.

Назву своєї кондитерської-студії обирала довго та зупинилася на «М’яті» з подачі батьків чоловіка. Вони люблять цю ароматну рослину, вирощують  для чаю, та й у кондитерські вироби її можна використовувати.

Нині Ірина чекає щодня звісточки від коханого, який боронить Україну. Три роки він вже відслужив за контрактом у війську, брав участь в АТО/ ООС та з початком війни не всидів вдома і  повернувся до своїх побратимів. Коли є можливість передає чоловікові посилки в яких, звичайно, є і солоденьке для наших бійців.

«Яка ситуація буде в майбутньому, ніхто не може передбачити,  – каже Ірина.  –Та те, що сьогодні маємо можливість працювати, забезпечити роботою інших – це велика заслуга наших захисників, які не дають ворогові просуватися країною, стримують на східних кордонах. Сподіваємося, що незабаром все закінчиться нашою перемогою, й воєнний стан відмінять,  і  прийдуть мирні будні».

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото з Instagram.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*