«НАВЧАННЯ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЖИТТЯ»

Університет  третього віку – це інноваційна соціально-педагогічна послуга, що має на меті реалізацію принципу “Навчання протягом усього життя”. Метою створення університету третього  віку є адаптація покоління людей старшого віку до сучасного суспільного життя, підвищення якості їх життя, залучення старших людей до активного громадського життя країни.

Основними методами, що використовуються при навчанні літніх людей, є проведення дискусій, лекцій, вивчення іноземних мов, подорожі, різні майстер- класи.

У нашому місті ще в 2017 році організовано УТВ Стрий. Це добровільне об’єднання людей, створене для збереження та покращення якості їх життя.

Наш університет цьогоріч святкує своє п’ятиріччя!

Він  знаходиться при катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, саме духовні отці, надавши нам приміщення, сприяли успішному розвитку.

За п’ять років активної роботи,  завдяки  старанням наших слухачів УТВС став відомий не лише в нашому місті, але й у різних містах України: Львові, Луцьку, Запоріжжі, Славянську. Наші слухачі активно брали участь у Міжнародних фестивалях в Болгарії і Хорватії, де  УТВ Стрий представляв наше місто.  Ми вдало виступали в спортивних змаганнях, виборюючи медалі. Відзначено і участь слухачів в художній самодіяльності. Спартакіада в Луцьку та Міжнародний Форум університетів у Львові.

Проводилися лекції з історії України, з літератури, тематичні лекції, «круглі столи». Активно беремо участь в презентаціях, допомагаємо у створенні виставок, зустрічаємся із цікавими людьми.

Наші слухачі із задоволенням вивчають іноземні мови. Проводяться  майстер- класи на різні теми. Всього не перерахувати!  Люди у нас творчі і креативні!

Тішимося, що маємо можливість відвідувати  екскурсії по рідному  краю. Влаштовуємо заходи  до різних дат, а також із задоволенням ходимо на каву, піцу. Ми маємо багато партнерів і друзів. З ними життя стає ще цікавішим.

Наш УТВС –  це волонтерський проект, де все робиться охоче, за власним бажанням.

У складні часи ковіду та війни, старші люди піддаються стресу, депресіям. Часто у цих людей діти за кордоном, є багато одиноких людей. Але, незважаючи ні на що, в УТВС утворилося міцне ядро слухачів. Перебудувалися для роботи під час ковіду та війни.

Ми усі волонтери. Працюємо на Перемогу. У декількох жінок сини захищають Україну.

Вітаю наш колектив із 5-ою річницею створення Університету Третього Віку Стрий. Слухачі  УТВС – найбільше досягнення університету. Наше спільне завдання –  зберегти  наш колектив, вистояти в ці нелегкі часи, пройти усі випробування і гордо нести бренд університету в соціум.

Здоров’я Вам і довголіття, дорогі друзі, успіхів в нашому спільному розвитку в стінах УТВ Стрий!

Ольга ПИЛИПІВ, голова ГО УТВ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*