НАЙКРАЩИЙ РОМАН НА ВОЄННУ ТЕМАТИКУ

26 липня в Центральній бібліотеці ім. М. Шашкевича Стрийської МЦБС відбулося спілкування з харківською письменницею та волонтеркою Людмилою Охріменко. Літературна зустріч з письменницею присвячена Дню Української Державності, який відзначаємо 28 липня 2022 року вперше. Пані Людмила народилася в місті Синельникове Дніпропетровської області. Довгий час жила і працювала у Криму. До війни мешкала у Харкові, зараз знайшла прихисток в Івано-Франківську.

Письменниця розповіла про свої книги, родину, яка проживала в Криму та на сході України, але зберегла український патріотичний дух. Присутніх вразила її громадянська позиція, любов до рідної землі, української мови, історії. Війна і окупація Криму стали поштовхом для активної творчості і публікацій.

Людмила Охріменко презентувала свій роман “Оскар”, який члени журі Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова – 2021” визнали найкращою книгою на воєнну тематику. Це вже третя книга письменниці про війну. З-під її пера вийшов роман «Пригоди мухи в окропі на окупованій території», також вона є співавтором збірки «Волонтерські історії». На сьогодні видано 6 книжок авторства Людмили Охріменко. Прибуток від продажу книжок письменниця віддає на допомогу родинам загиблих і зниклих без вісти, а також на інші благодійні проекти, пов`язані з допомогою фронту.

«Задивилася у Стрию в очі молоді, живі, повні надії і віри. Дякую за зустріч! Мої книжки для вас, поціновувачі української книжки», – написала пані Людмила після зустрічі на своїй сторінці у Фейсбук.

_________________________

На фото: Л. Охріменко та директор МЦБС Г. Цуцуп

                                                                             Джерело: Стрийська МЦБС

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*