НЕ ВТРАЧАЙТЕ СВОЄЇ ЛЮДЯНОСТІ

Зараз ми живемо в двадцять першому столітті. Зло в нашому житті, на жаль, тільки примножується. Але ми знаємо, що існують сили, які можуть подолати зло – це людяність та добро.

Людяність – це одна з найкращих рис кожної людини. У будь-якій ситуації знайдуться люди, які не покинуть у біді, зможуть чимось допомогти. Так зокрема, 29 січня здавши чергування та повертаючи додому майор служби цивільного захисту Богдан Міцяк, фахівець відділення організації реагування на надзвичайні ситуації 6-го державного пожежно-рятувального загону м. Стрий, побачив, що авто злетіло в кювет, не задумуючись зупинився, щоб допомогти. Підійшовши до автомобіля, побачив, що в середині знаходяться жінка та двоє дітей.

Рятувальник намагався відчинити передні дверцята автомобіля та на жаль вони були деформовані. Тож, Богдан доклавши зусиль відчинив задні двері та витягнув дівчаток і почав їх заспокоювати, вони були дуже перелякані. На щастя Богданові допомогли двоє чоловіків, які зупинились, вони підтримували авто, поки рятувальник допомагав водійці вивільнитись. І вже на підмогу прямували колеги рятувальника, які відключили акумуляторну батарею, поставили автомобіль на колеса та за допомогою лебідки витягнули на проїжджу частину. На щастя, ні дівчатка ні мати не постраждали, тільки злякались.

Читаючи дану історію, можна з упевненістю сказати, що у світі існує людяність у простягнутій руці допомоги. І як каже наш рятувальник Богдан Міцяк: «ми живемо в такий період, що повинні за будь-яких обставин допомагати один одному».

Джерело: Головне управління ДСНС України у Львівській області

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*