НЕХАЙ ГОСПОДЬ ОБЕРІГАЄ І НЕУШКОДЖЕНИМИ ЗАВЖДИ ПОВЕРТАЄ ДОДОМУ

Стрийські надзвичайники відзначили своє професійне свято, яке припадає на 17 вересня. З нагоди Дня рятувальника провели урочистий захід, щоб подякувати колегам за самовіддану працю та професіоналізм.

З подарунками та нагородами у Стрийське РУ ГУ ДСНС завітали і гості – міський голова Олег Канівець, депутат обласної ради Михайло Байтала, голова Стрийської РВА Богдан Янко та голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко.

 Професія рятувальника надзвичайно важлива, особливо у час війни. Ризикуючи власним життям, бійці служби порятунку мужньо виконують завдання – гасять пожежі, розміновують території, розбирають завали, доставляють гуманітарну допомогу людям, які залишаються у небезпечних районах України.

Впродовж 2022 року стрийські рятувальники ліквідували 745 пожеж та врятували 31 людину. Будівель, споруд та автотранспортної техніки вдалося вберегти на загальну суму понад 800 млн грн.

«Стрийська міська рада підтримує місцеве ДСНС субвенціями, що дало змогу, зокрема, повністю забезпечити особовий склад літнім та зимовим форменим одягом. Дякуємо вам за службу! Нехай Господь оберігає і неушкодженими завжди повертає додому. Перемоги усім нам! Слава Україні!», – зазначив Олег Канівець.

«Дякуємо за те, що першими реагуєте на виклики, пов’язані з ліквідацією наслідків ворожих ракетних обстрілів, розбираєте завали, рятуєте наші життя. Ви на своєму фронті допомагаєте Україні подолати ворога. Разом до перемоги!», – наголосив Михайло Лучечко вручаючи Подяку Андрію П’ясецькому начальнику Стрийського районного управління ГУДСНС України у Львівській області.

«Бути рятівником – це не просто професія, це справжнє покликання. Виконуючи свій професійний обов’язок – ви рятуєте людські життя, матеріальні цінності, ви стоїте на захисті жителів нашого краю від стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Дякую вам за мужність і професіоналізм. Міцного здоров`я, доброботу та сімейного затишку! Бережіть себе, тому що ви дуже потрібні Стрийщині», – сказав  Богдан Янко.

За самовідданість, професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у діяльність підрозділу та з нагоди професійного свята кращих працівників нагородили грамотами та цінними подарунками.

 

                                                 За матеріалами Стрийської міської та районної рад.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*