НОВІ МОСТИ СПІВДРУЖНОСТІ

Минулого тижня міський  голова Стрия Олег Канівець мав візит до міст Італії для налагодження співпраці та комунікації. До складу  делегації від нашого міста також входили  Ігор Пастущин, начальник управління ЖКГ, та депутатка Стрийської міської ради Олеся Шакало-Ольшанецька.

Перша зустріч відбулася з очільником провінції Мантуя (італ. Provincia di Mantova) Карло Ботані (CarloBottani). Стрийський голова розповів про нашу громаду та ознайомив з інвестиційною кар­тою місцевості.

Провінція Мантуя економічно розвинутий регіон Італії, який за­цікавлений на взаємовигідних умовах інвестувати в Західну Україну. Вже в червні пан Ботані спільно з представниками міс­цевого бізнесу планує відвідати наше місто.

Поїздці передувала копітка підготовка великої команди. Іні­ціаторкою перспектив побра­тим­ства з італійськими містами ще минулого року виступила Олеся Шакало-Ольшанецька (фракція «Голос» у Стрийській міській раді).

Вона розповіла, що під час по­їздки разом з Олегом Канівцем та Зіновієм Свередою були спі­кера­ми Ротарійського вечора в Римі (Rotary Club Roma Tevere) на під­тримку України, який італійці на­звали «Не будьмо байду­жи­ми». Вечір розпочався із Служби Бо­жої та молитви за нашу державу і мир.

«Успішний захід, який показав силу солідарності ротарійців. Був хороший старт з налагодження співпраці між містами Стрий та провінції Мантової (Італія).

У складі стрийської делегації мали приємний візит до мера Карла Боттані, який  зацікавився співпрацею. Зроблені перші впев­нені кроки до потенційного роз­витку», – зазначила О. Шакало-Ольшанецька.

Перебування стрийської де­легації в Італії завершилося офі­ційним візитом у мерію Венеції. З нагоди зустрічі на адмінбудівлі поруч з офіційними стягами Італії вивісили український прапор. Міські очільники – Луїджі Брунья­ро та Олег Канівець розмовляли про економіку регіонів України, роз­виток сільського господарства та можливість інвестування в нашу громаду. Вже конкретні пропозиції домовилися обговорити у Стрию. Пан Бруньяро з колегами планує відвідати Україну, зокрема і наше місто, вже наступного місяця.

Розпочинаємо нову співпра­цю, віримо в результат. Попереду нові міста, нові перспективи. Стрий стає ближчим до Європи.

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*