НОВИНИ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ

ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ СТРИЯНКИ

Зі 100-літнім ювілеєм привітали жительку міста Стрий Анну Климентинівну Чулинду (на фото). Народилася вона 27 грудня 1922 року. Виховала з чоловіком двох дітей, працювала в газовій промисловості. Все життя була активною і люблячою. Переконана, що це і стало запорукою довголіття.

Ювілярку привітали заступниця міського голови Христина Грех та керівниця управління соціального захисту населення Надія Кукляк (на фото). З нагоди відзначення 100-літнього ювілею надали одноразову грошову допомогу у розмірі 5 тис. грн.

Щиро вітаємо і нехай Господь обдарує своїми ласками та турботою!

ФЛЕШМОБ ДО 100-РІЧЧЯ ВИКОНАННЯ ЩЕДРИКА У США

30 грудня «Щедрик» лунав на Майдані Незалежності у Стрию у виконанні зведеного хору працівників культури Стрийської ТГ. Перформенс пройшов під гаслом: «Шануймо своє, бо ще ніхто не перевершив». Таким чином стрияни долучилися до флешмобу.

«Щедрик» – один з найвідоміших у світі твір для хору геніального українського композитора Миколи Леонтовича. Коляда, яка стала символом Різдва у всьому світі.  Минає 100 років відколи «Щедрик» вперше прозвучав в Америці, до цього в Європі і, відтак, по різних континентах.

Історія «Щедрика» достойна екранізації. Сто років тому Україна переживала такий же надскладний час, як і зараз. Наступала російська армія, країна тонула в крові, незалежність УНР світ не визнавав, російська пропаганда в Європі працювала на дискредитацію України, як нації. Симон Петлюра марно шукав підтримки серед європейських лідерів, долю України на той час уже визначила політика. І тоді Петлюра вдався до не популярного рішення. Україна – не Росія! І це світу мала донести Українська республіканська капела Олександра Кошиця, візитівкою якої став «Щедрик»…

ВИСОКІ РЕЗУЛЬТАТИ ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ

Стрийська громада здобула перемогу у підсумку обласних комплексних змагань. І місце за програмою ХХХІ спортивних ігор Львівщини та ХV обласних ігор ветеранів спорту.

Нагороду від обласних очільників управління молоді та спорту ЛОДА отримав Руслан Каліцун, начальник відділу фізичної культури і спорту УКМС Стрийської міської ради (на фото). Стрий — місто спорту. Пишаємось!

Довідка: Спортивні Ігри Львівщини – це комплексні змагання, що щорічно відбуваються серед збірних команд територіальних громад області. Найкращих визначають серед дорослих, ветеранів та людей з інвалідністю у 16 видах спорту та в загальному заліку. Приймають змагання різні громади впродовж року.

НЕХАЙ СВЯТО БУДЕ У КОЖНОГО

Учні курсу «Лідер у Мені» розмалювали ялинкові іграшки та посвятили їх Захисникам України. Діти мріють, щоби всі воїни повернулися додому, до своїх домівок і разом із рідними раділи Різдву.

Викладачі курсу Леся Собко та Богдана Жигалін привели дітей до меморіалу «Борцям за волю України», де маленькі лідери прибрали, власноруч розмальованими кульками, молоді ялинки. З Різдвом у серці!

Підготувала Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*