ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИК ВИКОНАВ НОРМУ МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ

Стриянин Дмитро БІЛЕЦЬКИЙ (на фото) виконав норму майстра спорту України. З 18 по 22 листопада у м. Хмельницький відбувся Всеукраїнський шаховий турнір “До Дня Соборності України”. У турнірі взяли участь 20 учасників з Хмельницької, Вінницької, Донецької, Київської, Миколаївської, Закарпатської та Львівської областей. Серед них: 1 міжнародний гросмейстер, 1 міжнародний майстер, 5 майстрів спорту України та 12 кандидатів у майстри спорту. Змагання проходили за Шевенінгенською системою у 10 турів. Контроль часу 90 хв + 30 с за хід.

Львівську область на цих змаганнях представляв кандидат у майстри спорту України, учень Стрийської ДЮСШ «Сестер Музичук» та Львівської шахової академії Дмитро Білецький. Тренери: Олег Музичук та Назар Фірман. Дмитро у 10 зіграних партіях набрав 6,5 очок та виконав норму майстра спорту України з шахів.

Федерація шахів Стрийщини вітає Дмитра Білецького з блискучим результатом та бажає йому подальших перемог .  До речі, Дмитро стане першим майстром спорту України серед чоловіків на Стрийщині, з чим його і вітаємо. Залишається тільки дочекатися офіційного наказу Міністерства молоді та спорту України.

Олександр СОЛОВЙОВ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*