ОСВІТА В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СЬОГОДЕННЯ

Про організацію освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Стрийської ТГ у 2022-23 навчальному році

Цьогоріч найбільш актуальним питанням перед 1 вересня є безпека освітнього простору для дітей та працівників у закладах освіти. З метою перевірити безпекову готовність до нового навчального року, була створена спеціальна комісія, яка обстежувала найпростіші укриття у навчальних закладах.

Відповідно до результатів із 40 закладів: 23 мають облаштовані найпростіші укриття, 5 мають ПРУ – їм дозволено розпочати навчання в очній формі. Ще 12 отримали зауваження і рекомендацію дообладнати укриття згідно з вимогами законодавства. З 27 закладів дошкільної освіти ще 3 мають завершити ремонтні роботи з облаштування найпростішого укриття. З 8 закладів позашкільної освіти, половина вже можуть розпочинати роботу, решта усувають недоліки, виявлені під час перевірки. Загалом на виконання робіт з облаштування укриттів з бюджету освоїли 250 тис. грн.

Також з метою визначення форми навчання, управління освіти провело опитування серед батьків учнів. Відповідно 72% батьків обрали для своїх дітей очну форму навчання, решта – віддають перевагу, на цей час, дистанційній освіті. Кожна окрема школа приймає рішення про свою форму навчання самостійно на педагогічній раді. До 1 вересня директори шкіл мають повідомити, в якому форматі навчатимуться школярі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*