П’ЯТИКЛАСНИК ВАСИЛЬКО БОРЩИК – ПЕРЕМОЖЕЦЬ «ФЛЕШМОБУ З УКРИТТЯ»

14 жовтня відбулося нагородження почесними дипломами та грошовими преміями переможців конкурсу “Флешмоб з укриття”. Меценатом акції стала компанія “Леоні”. Разом з міським головою Олегом Канівцем дітей привітала заступниця директора з управління персоналом з питань комунікацій заводу “Леоні” Юлія Луцик.

«Флешмоб з укриття» ініціювало  управління культури, молоді та спорту. Протягом 5-12 жовтня всі бажаючі надсилали патріотичні відеоматеріали присвячені 80-річчю УПА та Дню захисників та захисниць України. Зйомки конкурсанти проводили у тимчасових укриттях. Загалом на сторінці управління було опубліковано близько 50-ти робіт, за кожну з яких голосували вподобайками.

Переможцем став учень 5 класу Верчанської гімназії Василь Борщик. Його відео отримало 848 голосів. На другому місці – учні 8-9 класів Загірненської гімназії, із результатом 819 вподобань. Третє місце отримала Златослава Ростовецька, учениця 3 класу Стрийської ЗШ І-ІІІ ст. № 8 (694 вподобання).

За активну участь, патріотичне виховання та творчий підхід грошовими преміями відзначили також Златояра Долішнього, Стрийську ЗШ І-ІІІ ст. № 8 та дошкільний навчальний заклад № 6.

Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь у патріотичному конкурсі.

 

За матеріалом Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*