ПАТРІОТИЧНА АВТО-АКЦІЯ «ДЯКУЄМО ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ»

З нагоди вшанування Дня пам’яті захисників України молодь і волонтери Стрийського районного гуманітарного штабу «Клаптик Надії» (керівник Ольга Боднар) спільно із головою Спілки солдатських матерів та дружин Стрийщини Мариною Шпіцер-Дужак  провели патріотичну авто-акцію  «ДЯКУЄМО ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ».

«Це акція, щоб вшанувати Героїв всіх історичних віх боротьби за Україну від Січового Стрілецтва, ОУН-УПА, Небесної Сотні до Героїв АТО/ООС та  сьогоднішньої Героїчної війни, адже кожен загиблий герой віддав своє життя за суверенітет України, за її незалежність, територіальну цілісність країни, кожен з них потребує нашої подячної молитви. Герої потребують молитви і світлої пам’яті, а ми, живі нащадки, потребуємо єдності громади в ім’я творення переможного миру в Україні», – зазначає  Ольга Боднар.

До речі, з нагоди  Дня Незалежності України міський голова Стрия Олег Канівець відзначив Марину Шпішер-Дужак та Ольгу Боднар грамотами та подарунками за неоціненний вклад на волонтерському фронті.

Волонтери для авто-акції розробили маршрут, який проліг знаковими місцями Стрийщини. Зокрема, вшанували пам’ять Лицарської звитяги на  Меморіальному цвинтарі Січового Стрілецтва у  с. Баня Лисовицька.  Поклали квіти до пам’ятника Героя України Тараса Бруса у с. Баня Лисовицька (на фото). Він  загинув саме 29 серпня в Іловайську під час прориву добровольчих батальйонів з оточення. Його батальйон потрапив до «Іловайського котла». Також запалили лампадки на Алеї Слави «Незламні» у с. Баня Лисовицька.

Вшанували пам’ять ОУН-УПА біля  стели «За волю України», що у  санаторії «Говерла» м. Моршин. Поклали квіти та запалили лампадки на Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні у  с. Фалиш. Завершили акцію –  покладанням квітів та молитвою біля Стрийського меморіального комплексу «Борцям за волю України».

«Дякуємо Івану Чепілю за транспорт. У нас один фронт, одна Україна, яка нездоланна!», – наголошує Ольга Боднар.

                                                                 Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*