ПІД ГРИФОМ «ЦІЛКОМ ТАЄМНО»

У Меморіальному музеї-садибі родини Бандерів, що у м. Стрию,  відбувся захід присвячений 80-й річниці створення Української Повстанської Армії та 63-й річниці героїчної загибелі Провідника української нації Степана Бандери.

Захід розпочався панахидою, яку відслужили отці Мирон та Петро (УГКЦ). По завершенні якої отець Мирон виголосив патріотично-повчальну проповідь.

Другий етап заходу розпочався вітальним словом голови постійної депутатської комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради Святославом Шереметою.

Основну доповідь заходу: «Героїчна загибель Степана Бандери та її значення на подальший процес національно-визвольної боротьби українського народу» – виголосив завідувач музею Володимир Ханас.

Учасники заходу мали можливість переглянути кінохроніку про чин похорону Провідника, ознайомитися з документами, які пов’язані зі смертю Степана Бандери та донедавна були під грифом «цілком таємно» тощо. Також вперше було виставлено на огляд копію відреставрованої ікони «Заручення Богородиці» (ІІ пол. ХVІІІ ст.), яка належала отцю Андрію Бандері.

Джерело: Меморіальний музей-садиба родини Бандерів.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*