ПОПОВНЕННЯ В БЛАКИТНІЙ АРМІЇ МАРІЇ

22-го грудня в церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії,  що у Стрию, в свято Непорочного зачаття Пречистої Діви Марії  в лоні Святої Анни, з благословення отця-пароха Василя Процика була заснована молитовна група Всесвітнього Апостольства Фатіми, котра об’єднала в собі усіх, хто бажає своїм особистим життям та молитвою жертвувати  за навернення до Бога грішників та росії.

Мова йде про молитовну спільноту християн, які відгукнулися на заклик Богородиці молитися за навернення грішників, щоб відвернути небезпеки великих страждань  людства. Фатімські молитовні групи існують по цілому світу,  а тепер один із їхніх осередків буде знаходитися і у церкві Благовіщення.

Ідея створення такої молитовної групи у Стрию виникла  в парафіянок цієї церкви Любові Кузімак і Лесі Притули. Про цей рух ми дізналися у Львові влітку 2018 року і  вдвох по­ча­ли молитися та виконувати по­ста­нови Богородиці, прославле­ної у Фатімі, а згодом розповідали дру­зям, знайомим, і так люди долу­чалися… Після цьогорічно­го па­лом­ництва до християнсько­го центру в Фатімі, де  більш ніж 100 років тому Матінка Божа об’я­ви­лася трьом дітям-пастушкам, ідея організації такої молитов­ної групи у нашій церкві стала ре­альністю. Прийшов час, що Ма­тін­ка Божа поблагословила її створення…

Після Божественної Літургії члени новоствореної молитов­ної групи урочисто склали обіцян­ку Небесній Неньці бути Її поміч­ни­ками у рятуванні світу. Як члени молитовного руху Всесвітнього Апостольства Фаті­ми, нові члени спільноти присяг­нули Пречистій Діві Марії задля спокутування власних гріхів і гріхів цілого світу:

– приносити кожного дня жертви, потрібні для сумлінного виконання щоденних обов’язків;

– щоденно відмовляти при­наймні п’ять десятків вервиці, розважаючи над її таїнствами;

– носити медальйон на знак визнання цієї обіцянки і як чин посвяти Пречистій Діві Марії, що об’явилася у Фатімі;

– виконувати почитання перших субот п’яти місяців поспіль, яке передбачає сповідь і Св. Причас­тя, а надалі продовжувати що­місячну сповідь і часте Св. При­частя, щоб зберігати душу в стані освячуючої Божої ласки.

Отець Петро Монька, духів­ник новоствореної молитовної групи, у своєму слові наголосив на тому, що спільнота, звичайно ж, не є  ви­ключно жіночою, а з радістю прийме у свої обійми всіх ба­жаючих, зокрема і дітей різного віку, бо спільна молитва єднає усіх і має неймовірну силу, особливо у цей час.

На даний час новостворена молитовна група налічує  понад 30 своїх членів, прізвища яких записані й передані до стіп Бо­городиці у Фатімі, і кличе в свої ря­ди усіх, хто відгукнеться на поклик Пречистої Діви Марії, в Її блакитну Армію за спасіння світу.

 

Галина ДАНИЛЬЦІВ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*