ПОРТРЕТ ДЛЯ НАРОДНОГО АРТИСТА

3 жовтня на сцені міського Будинку культури виступав легендарний співак, улюбленець мільйонів Тарас Петриненко та його незмінна супутниця Тетяна Горобець. Разом з народними артистами України «запалював» талановитий артист Аркадій Войтюк. Творчий вечір відбувся на підтримку України.

Стрияни практично не залишили вільних місць у залі. Спраглі за видовищами такого штибу, радо поспішали на зустріч з улюбленими співаками. Художник Тарас Сорочак підготував сюрприз для артиста – намалював портрет  кумира.

«Пісні Тараса Петриненка уже давно стали класикою. Мабуть, в кожного з нас є якась із його композицій улюбленою. В багатьох його пісні асоціюються з безтурботним дитинством, цікавою юністю або з історичними подіями останніх років. Що стосується мене, то моя улюблена пісня «Зорепадом летять роки», – розповів Тарас Сорочак.

У арсеналі художника зібралося вже чимало портретів відомих людей, які митець обіцяє показати на персональній виставці згодом. Виконує їх він олівцем на папері розміром 20 см на 30 см.

Свою зустріч з Тарасом Петриненком за кулісами після виступу співака радо нам прокоментував: «Коли маю вільний час та натхнення, то малюю портрети відомих особистостей з різних сфер діяльності. Поставив собі за мету, що коли є нагода, то показую свою роботу героєві портрета і пропоную поставити автограф та побажання. Сталося так, що недавно намалював портрет Тараса Петриненка, а через деякий час довідався про його концерт у Стрию. Вирішив скористатися нагодою і  зустрітися з ним. За куліси потрапити було непросто. Тарас Петриненко виявився дуже компанійським та невимушеним у спілкуванні і цим підтвердив думку, що генії часто дуже прості та невибагливі люди. Якщо чесно, то дуже хотілося портрет подарувати пану Тарасові, але все ж таки вирішив залишити  собі. Портрет йому сподобався, тож він залюбки написав кілька слів на мою адресу. Схвально висловилася і його дружина Тетяна. В захваті від моєї роботи був Аркадій Войтюк, якому я сказав, що в майбутньому намалюю і його портрет. Тішуся, що тепер портрет з автографом артиста буде в моїй невеличкій колекції серед інших портретів, зокрема Блаженнішого Святослава та Івана Марчука. Тож в дощовий осінній вечір отримав подвійне задоволення: хороші враження від виступу співаків та автограф на пам’ять».

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*