ПОТРІБНІ ЗЕЛЕНІ НИТКИ ДЛЯ ХИМЕР

Дівчата зі Спілки солдатських матерів і дружин зустріли світле свято Великодня гарними здобутками працьовитих ручок. Сплетено 100 маскувальних сіток і перетнули рубіж двох сотень химер від початку роботи бригади плетільниць.

Приємно, що з ними ті вмотивовані, які з теплом у серцях, доброю енергетикою, з піснями та молитвами створюють оберіг для воїнів; ті, що не втомилися вкладати краплину особистого часу та зусиль для допомоги ЗСУ; вдячні жителям сусідніх будинків, які заглядають в наш штаб із запитаннями, чим вони можуть допомогти; містянам, які передають чи приносять нитки і трикотажні речі на розпускання, тканину, постіль на смужки для сіток. Дітям, які цікавляться, як це ми тут допомагаємо солдатам, пробують плести сітки, і беруть додому в‘язати та приносять потім готові рукави для химер, передають мотивуючі малюнки для воїнів.

Зараз  дуже актуальні зелені  нитки неяскравих відтінків, щоб мати з чим працювати. Змушені фарбувати білі нитки; принесених на нитки трикотажних речей хакі, оливкової і трав‘яної барви на замовлені прикордонниками, ТрО-вцями, штурмовиками по 7-8-10 химер завжди бракує. Волонтери у м. Стрию  на вул. Матейка, 7.

_________________

На фото: химери з крайнього замовлення для 25 ОДШБ

Олег ДУБ.