ПОЖЕЖНА МАШИНА ДЛЯ СТРИЙСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Стрийські рятувальники отримали подарунок з-за кордону – пожежну машину із німецького міста Бад-Мюндер. 30 квітня ключі від спецтранспорту надзвичайникам урочисто передав міський голова Олег Канівець.

Начальник Стрийського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Львівській області Андрій П’ясецький та особовий склад рятувальників вишикувалися на подвір’ї частини зустрічаючи поважних гостей. Поряд на сонці виблискувала вимита та натерта до блиску після довгої дороги (2 тис. км),  яскраво червона пожежна машина.

«Ця автомашина – перша ластівка, яка поповнила наш автопарк, – зазначив Андрій  П’ясецький. – Ми давно зверталися  до усіх голів міст нашого ТГ і Олег Канівець перший, хто відгукнувся на  наше прохання про  придбання пожежної  машини. Дякуємо, бо саме вона допомагатиме нам виконувати статутні завдання. Ще ми від міської ради отримали невелику субвенцію на формений одяг і медичну допомогу.  Дякуємо, що переймаєтеся нашими проблемами у важкий для країни час. Запевнюємо, що цивільний захист міста в надійних руках».

Вручаючи ключі та документи на авто, Олег Канівець сказав: «За останній тиждень я вдруге зустрічаюся з ДСНС. Минулого тижня був на сході України, де підписував угоду про співпрацю з містом-побратимом Авдіївкою  і подарував їм позашляховик, який місто вирішило передати  рятувальникам. Вони там постійно знаходяться під ворожими обстрілами, кругом все палає, тому дуже дякували за таку вагому допомогу. Для себе зробив чіткий висновок, що сьогодні військові, медики, рятувальники, поліція – усі на передовій, на своїх фронтах, виконують те гасло, яке написано у вас на будівлі: «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Варто подякувати головному лікарю Стрийської районної лікарні Олексію Ігнатову, який шукаючи автомобіль швидкої допомоги, знайшов цю пожежну машину. Юрій Дмитрів та Володимир Ілюшенков допомогли її пригнати з Німеччини до Стрия, тож дякуємо їм за особистий волонтерський внесок. Бажаємо, щоб ця автомашина служила нашій громаді довгі роки. Перемоги нам усім!».

Нагадаємо, що в результаті реформи децентралізації Стрийське районне управління ГУ ДСНС об’єднує в собі рятувальників з усіх новостворених тери­-торіальних громад Стрийського району: Стрийської ТГ, Миколаївської ТГ, Моршинської ТГ, Сколівської ТГ, Новороздільської ТГ, Жидачівської ТГ, Славської ТГ, Грабовецько-Дулібівської ТГ, Журавненської ТГ, Тростянецької ТГ, Розвадівської ТГ та Ходорівської ТГ.

                                                        Наталія КАРПЕНКОВА.

                                                      Фото пресслужби Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*