ПРАЦЮЄМО НА СТАБІЛЬНУ ЕКОНОМІКУ

Минулого тижня у Стрию успішно відбулася знакова бізнес-конференція. Вперше метри підприємництва у нашому місті поділилися досвідом та розповіли про особливості ведення бізнесу під час війни й соціальну складову цього процесу.

Представники Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентували грантові можливості для тих, хто прагне розвивати свій бізнес. Модерував конференцію заступник міського голови Стрия Андрій Стасів.

Львівський регуляторний хаб надав інструменти для вирішен­ня проблем та налагодження діалогу з владою. Історією успіху поділилися засновник компанії «BERTA» Олександр Бережан­ський та засновник агрохолдингу «Мукко» Микола Кміть. Підбив підсумки конференції народний депутат України Ярослав Рущи­шин, зазначивши: «Підтримуємо українське не тому, що воно наше, а тому, що найкраще».

Серед учасників бізнес-кон­ференції був голова Наглядової ради Благодійного фонду громад «Рідня» Петро Маковський, який зазначив: «Гарна розмова про складне, про успіхи бізнесів, про соціальну відповідальність у широкому розумінні цього понят­тя. Дякую народному депутату Ярославу Рущишину за змістовні сентенції і стратегічний погляд, куди рухатися українському біз­не­су, суспільству. Дякуємо Стрий­ській міській раді за гарний захід».

Отримати матеріали презен­тації можна, надіславши заявку на електронну адресу відділу ін­вестиційної політики та міжна­родного співробітництва Стрий­ської міської ради invest.stryi@ gmail.com.

Про те, як пройшла зустріч під­приємців Стрийської громади із засновниками успішних ком­паній та про саму програму USAID, у відеоматеріалі на сайті https://youtu.be/Fnz8sWS-y7M.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*