ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ

Талановиту і багатогранну, усміхнену і тендітну Аню Хемій (творче ім’я Панна) добре знають у мистецьких колах Стрия. Вона активно долучалася до зйомок народного фільму «Стрий. Легенда», книжкової толоки, різних культурних заходів. Анна –  мама чудових близняток, пробувала себе і як дизайнер одягу та модель. Нині ж   керуючий партнер в ресторані «BREADWAY».

Попри зайнятість буденними справами Аня завжди знаходить час для творчості. Вірші, які пише серцем та  душею, вражають щирістю. Не банальщина, а увесь спектр почуттів, переплетінь долі лягають на папір рядками і кличуть у її світ, світ де плачуть і сміються, кохають і втрачають, переборюють труднощі та йдуть до мети. Безперечно, кожен автор мріє про книгу. Була така мрія і в Панни.

«Ще в грудні 2021 року, коли наше життя було доволі спокійним, мій рукопис після доленосного Всеукраїнського конкурсу ім. Григора Тютюнника, потрапив у видавництво. І ось днями, коли в Україні війна, мені приходить перший примірник моєї книги для затвердження і повномасштабного друку. Це як заспокійливе, своєрідна впевненість, що все буде добре і мені до болю важко, що дебютна книга побачить світ у такий важкий час, – розповідає Анна. – Дякую кожному, хто мене підтримував і дарував мені крила на її політ. Дякую видавництву, що в такий час мою мрію перетворили у реальність. Незабаром «БезМЕЖність» віддрукують чималим тиражом і ми усі зустрінемося на презентації після ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ! Це буде ковток свіжого повітря і любові».

Новина про сигнальний примірник збірки поезій Ані Хемій з промовистою назвою «БезМЕЖність» в соціальній мережі викликала неабияку радість серед її друзів. Коментарі підбадьорюють поетесу та мотивують і заспокоюють, бентежать та  надихають. Тож чекаємо презентації.

                                           Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*