ПРО ДОБРІ СПРАВИ ТРЕБА ГОВОРИТИ

Великим ударом і страшним випробуванням для української нації став повномасштабний наступ московитів на Україну. З перших хвилин ординської навали нація  об’єдналася в протистоянні рашистам, що так нахабно хотіли загарбати наші рідні українські землі. Мільйони українців включилися у волонтерську і благодійну діяльність, направлену на допомогу Збройним Силам України.

Про людину більше говорять не слова, а діла. Та  мені хочеться сьогодні кілька слів сказати про Голову Стрийського Конгресу українських націоналістів Рости­слава Готя і його дружину Ларису та їх по-справжньому великий благодійний внесок на підтримку ЗСУ.

Завдяки їхнім зусиллям, не­втомних, енергійних і харизма­тичних  благодійників, з перших днів повномасштабного вторг­нення окупантів була налаго­джена модель забезпечення ЗСУ амуніцією.

В особистій розмові Ростислав розказав, що, в свою чергу, щиро дякує небайдужим людям, які долучилися до організації такої благородної справи – допомо­га Збройним Силам України в боротьбі із загарбниками до повної перемоги. Це Галина Винник (CANADA) – одна з ке­рів­ників та засновників Ліги прияте­лів Збройних Сил України, стриянці  Оксані Асселін (Стусяк) – за організацію цієї співпраці, за допомогу з США З МАЙПЛ ВУД з церкви Святого Вознесіння УПЦ США – настоятель храму о. Свя­тослав Готь (church Holly Assenthion), теробороні м. Стрия, за доставки на фронт волонтеру Роману Невідомому, капелану о. Богдану (смт. Рудки) ПЦУ, за співпрацю ГО «Майдан Стрий­щини» (гол.  Вікторія Коцур).

Окрема подяка Артушу Вар­даняну та Ігорю Курили­­шину за чудове пошиття, за спів­працю членам Стрийської міської організації Конгрес Українських Націоналістів, зокрема, вдячні за допомогу незмінним учасникам отримань та відправок Оресту Гаркоту, Ігорю Смиковському, Мирославу Уграку, Михайлу  Пет­ришину, Марії Звіришин, Миколі Федисіву, Ярославу Малику, Пет­ру  Курітнику, працівникам автосто­янки  – Любові Мамедовій (син якої воює на передовій), Богдану Корчинському. Велика подяка за резуль­тативну співпрацю настоятелю Храму Всіх Святих Українського Народу о. Івану Барабашу.

У перелік допомоги входили розвантажки, тактичні кросівки, берці, військові форми, рації, окуляри тактичні, окуляри на­шоломні, тактичні рукавиці, теплі рукавиці, спальники, наколінники та налокітники, біноклі-окуляри, дощовики, плитоноски, турніке­ти, рюкзаки тактичні, карімати, шапки, теплі шкарпетки, чоботи утеплені, офіцерські теплі курт­ки, бушлати зимові, берці зимові, термобілизна, термошкарпетки, протигази, утеплені зимові чобо­ти, комбінезони тощо.

Вагому підтримку амуніцією, продуктами  харчування  отрима­ли ДБ ОУН,  ДУК «Правий сектор», ДБ «Карпатська січ», 62-ий, 65-ий та 125-ий батальйони 103-ої бригади Львівської тероборони, окремі захисники України, звіль­нена Бородянка, Сколівські по­братими та інші. Всього за час повномасштаб­ної війни було надано допомоги на суму більше  одного мільйона триста тисяч гривень. Велика вдячність вам, Рости­славе і Ларисо, за вашу само­віддану працю на благо перемоги України.

У більшості допомога була адресною. Така персональна допомога покращує боєздат­ність, відчуття турботи, відчуття єднання всього народу,  відчут­тя єдиної великої української ро­дини у священній боротьбі за вільну незалежну процвітаючу європейську державу.

Прикро усвідомлювати, що війна не закінчиться завтра, але ми готові працювати 24 на 7, аби підтримувати наших захисників і захисниць, наших Воїнів Світла  всім, що потрібно для наближен­ня повної перемоги над ворогом.

Змін не треба чекати – їх треба творити! Об’єднавши зусилля – отримаємо масштабніші резуль­тати. Разом переможемо і від­будуємо квітучу, вільну, неза­лежну Україну!

 Підготувала Марія Звіришин.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*