Про доходи бюджетів територіальних громад Стрийського району за січень-серпень 2022 року

В умовах воєнного стану питання виконання та наповнення місцевих бюджетів відіграє особливу роль, оскільки від наявного фінансового ресурсу у бюджетах територіальних громад залежить безперебійне фінансування захищених статей витрат бюджету, зокрема, оплати праці працівникам бюджетних установ, оплати витрат, пов’язаних із обороноздатністю як окремої території, так і держави в цілому, а також вирішення інших вкрай важливих соціально-економічних питань.

Фінансове управління Стрийської РДА повідомляє, перевиконання доходів за січень-серпень 2022 року до річних бюджетних призначень (понад 66,7 відсотка) забезпечили:

  • Тростянецька ТГ -88,2 відсотка
  • Славська ТГ-76,2 відсотка
  • Миколаївстка ТГ-74,8 відсотка
  • Стрийська ТГ-72,0 відсотка
  • Журавненська ТГ-69,3 відсотка
  • Новороздільська ТГ -68,4 відсотка
  • Гніздичівська ТГ -67,4 відсотка
  • Козівська ТГ- 67,0 відсотка.

Ріст надходжень до аналогічного періоду 2021 року забезпечили всі територіальні громади району.  Найвищий ріст (понад 120 відсотків) забезпечено: Тростянецькою ТГ -146,1 %; Стрийською ТГ -132,3 %; Козівською ТГ -124,4 відсотка.

Менше 110-ти відсотків росту має місце у: Гніздичівській ТГ (106,8 %), Жидачівській ТГ (107,3 %), Грабовецько-Дулібівській ТГ -109,2 %).

Що стосується виконання планових показників за доходами територіальних громад за 8 місяців поточного року, то не забезпечили їх виконання: Моршинська ТГ на суму 3,6 млн гривень (або 94,0 % до плану), Сколівська ТГ -1,7 млн гривень (97,7 %) та Козівська ТГ в сумі -1,7 млн гривень (або 94,0 %).

Щодо бюджету Козівської ТГ, то причиною недовиконання, зважаючи на виконання річних показників та значний ріст доходів до минулого року, є факт нерівномірного розподілу планових показників за доходами по місяцях.

Причиною недовиконання бюджетів Моршинської та Сколівської територіальних громад є зменшення поступлень доходів по окремих податках і зборах, а також ріст недоїмки по платежах.

                                                                                          Джерело: Стрийська РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*