ПРОЕКТ КАНАДІЙСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ В ДІЇ

Канада –  одна з перших країн, яка разом з Польщею 2 грудня 1991 року визнала незалежність України після результатів Всеукраїнського референдуму 1 грудня. І коли почалася повномасштабна війна в Україні 24 лютого 2022 року, також ці дві країни одразу взялися активно допомагати українцям на гуманітарному фронті.

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА»  за сприяння Canada Fund for Local Initiatives (CFLI) впровадила проект «Допомога вразливим дітям та сім’ям в Україні, які постраждали через збройну агресію Російської Федерації, шляхом забезпечення їх базових потреб і створення відповідних умов для життя та розвитку».

БО «МБФ «ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА» спільно з HELP US HELP (Канада) працюють з 1993 року на теренах України. Фонд проводить успішну реінтеграцію дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків у АТО/ООС (осіб з їх числа), в суспільство.

Нині фонд  реалізує такі напрямки діяльності:  евакуація дітей та молоді;  гуманітарна допомога дітям з вразливих категорій (особам з їх числа), внутрішньо переміщеним особам, військовослужбовцям, добровольцям;  одноразова фінансова благодійна допомога особам, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, прийомним сім’ям, ДБСТ; фінансова підтримка родин військових; медична допомога постраждалим;  психологічна підтримка дітей з вразливих категорій (осіб з їх числа), внутрішньо переміщених осіб, які були вимушені евакуюватися з територій, де ведуться (велися) активні бойові дії, до таких областей як: Івано-Франківська, Львівська, Волинська;  сприяння безперервному розвитку дітей.

З перших днів повномасштабної війни в Україні у Львові функціонує Представництво Фонду та Гуманітарний хаб для формування і відправки гуманітарної допомоги в різні регіони України. З його роботою можна ознайомитися на сайті: https://helpushelpua.com.

Допомагав БО «МБФ «ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА» за сприяння Canada Fund for Local Initiatives (CFLI)   і соціальному центру «Go Friends Save UA», який три місяці  в м. Стрию опікується вимушено переміщеними особами.

Для потреб тих, хто втікав від війни й знаходить  прихисток у м. Стрию, було спрямовано гуманітарну допомогу, яка складалася з необхідних, побутових речей. Зокрема, забезпечили предметами та обладнанням задля створення комфортних умов проживання і навчання дітей. Доставили в м. Стрий:  45 ковдр; 90 комплектів постільної білизни; 60 махрових рушників; 20 пар жіночого взуття і 15 – дитячого; 50 ортопедичних матраців; 2 мікрохвильові печі й 2 тепловентилятори; морозильну скриню; маршрутизатор і 3 телевізори з кроншейнами для кріплення; 5 ноутбуків;  бойлер та 100 кг прального порошку; 10 двоярусних металевих ліжок.

Керівник соціальному центру «Go Friends Save UA» Євгеній Мойсеєв дякує канадійським партнерам за допомогу в облаштуванні побуту для вимушено переміщених осіб і задоволення базових потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

                                                                                    Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*