ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ

Благодійний фонд «Фонд громад «Рідня» спільно з Асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція- Україна» (Aide Medicale and Caritative France-Ukraine) та ii операційним директором Діана Долс і за підтримки компанії «СанАгро Україна» розпочав проект підтримки дітей, які втратили батьків, які у полоні, пропали безвісти, важко поранені.

5-8 тисяч родин із всієї України отримають дитячий фірмовий одяг з Європи. Цю складну логіс­тичну роботу можна виконати тільки із великою групою волон­терів. Розпочали роботу 15 во­лонтерів, які  щиро працювали і перших 300 дітей отримають доб­ротні речі від серця до серця.

Дякую Олександрі Дині, Ользі Квасній, Богдану, Наталії Турчин, Олені Якимів з м. Стрия, Світлані, Вікторії з донькою Данією, Катерині із Харкова, Любові Шпех із Кривого Рогу, Тетяні із Слов’янська, Лесі Маковській, Соломії Грушецькій і наймолодшому члену фонду Ер­несту за щирий відгук та працю.

Окрема подяка п. Олександрі за лідерство, а Юрію Комарниць­кому за технічне асистування. Забезпечили харчуванням наших волонтерів піцерії «Квад­рат» та «La п’єц», а каву заварили від «Стрийка». Це так було круто і щиро. Українці, Ви надзвичай­ні. Запрошуємо волонтерів до­лучатися. Нам треба опрацювати 42000 речей та відправити ро­динам. Шукайте нас у Народно­му домі чи Фейсбуку.

Петро МАКОВСЬКИЙ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*