ПРОЕКТ «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ» В ДІЇ

26 січня у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» запрацювала поліцейська станція у селищі Дашава  (Стрийська територіальна громада). Участь в урочистому відкритті взяли т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Роман Турчак, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Володимир Ільчишин, голова Стрийської територіальної громади Олег Канівець, а також  мешканці громади.

Поліцейська станція розташована на вулиці Тараса Шевченка, 7. Обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме  капітан поліції Руслан Штефанець, який пройшов відбір та спеціальне навчання. Він обслуговуватиме селище Дашава, а також села  Йосиповичі, Олексичі, Загірне та інші.

Головними завданнями правоохоронця є забезпечення правопорядку на ввіреній території, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота, забезпечення безпеки дорожнього руху тощо. Поліцейський забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для несення служби.

Поліцейський офіцер проживатиме на території громади та буде доступним для громадян цілодобово. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть самі мешканці.

«Відкриття поліцейської станції на Львівщині – це ще один крок реформування Національної поліції, завдяки якому поліцейські стають ближчими до людей. Поліцейський офіцер громади нестиме службу у режимі 24/7, знатиме проблеми і потреби кожного мешканця громади. Будь-який громадянин може звернутися по допомогу до офіцера громади та отримати її. А ще цілодобова присутність поліцейського означає кращу безпекову ситуацію та забезпечення публічного порядку на території громади, щоб кожна людина почувалася захищеною», – зазначив під час відкриття станції полковник поліції Роман Турчак.

Нагадаємо, що проект «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю, для створення безпечного середовища для кожного мешканця Львівщини.

Стрийська територіальна громада долучилася до проекту рік тому. Поліцейська станція у селищі Дашава стала першою з чотирьох запланованих. Загалом, на Львівщині працюють вже 28 поліцейських  станцій, які діють у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

Джерело: https://lv.npu.gov.ua.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*