ПРОЕКТ «SHELTER STRYI»

15 жовтня у Стрийській громаді стартував проект «Shelter Stryi» – безкоштовні заняття для дітей та дорослих, зокрема з числа ТПО.

Заняття проводяться за такими напрямками:  арт-терапія (2 рази на тиждень для дітей 7-12 років); школа шахів (2 рази на тиждень для дітей 7-14 років); курси української мови (2 рази на тиждень для студентської молоді та дорослих); курси англійської мови (2 рази на тиждень для студентської молоді та дорослих); фітнес (2 рази на тиждень для молоді та дорослих);  туристично-екскурсійні подорожі (1 раз на тиждень для дорослих).

Стрийський Молодіжний центр проводитиме Школу активної молоді “Shelter Peer” (1 раз на тиждень для молоді 14-18 років), за адресою вул. Степана Бандери, 24.

Заняття триватимуть до 15 січня. Участь в проекті є безкоштовною. Проект «Shelter Stryi» реалізується ГО «Альянс розвитку», за підтримки Peer leader International та фінансування SHL.

У межах проекту в музеї меморіального комплексу «Борцям за волю України» нещодавно малювали графічний малюнок у стилі дудлінг (малювання за допомогою простих елементів, таких як крапка, лінія, кружечки… і т. і.) та фантазували на тему казкового будиночка. Кожен вибудував кольоровими маркерами свій індивідуальний, креативний, цікавий, чудернацький, кольоровий будиночок

Заняття проводила голова ГО «Спілка творчих людей»  Наталія Семків. Вона розповідає, що у стилі дудлінг виходить несвідомий малюнок, що дозволяє  «відключити мозок». Ця техніка підходить і для дітей, і для дорослих, адже вона є хорошим способом розслабитися, отримати задоволення, проявити свої творчі здібності.

                                          Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*