«ПРОЛІСОК» – КЛУБ ЧЕМПІОНІВ

У м. Львові відбувся національний Чемпіонат України 2023  року  з бальних танців у всіх вікових категоріях. Вдало на ньому виступили стрияни, учасники Клубу «Пролісок», яких тренує Ірина Марюк. Маємо шість чемпіонів України та три пари фіналістів Чемпіонату України.

Пишаємося талановитими і яскравими, перспективними танцюристами. Юніори від 2 до 16 років Європейська програма: Комарницький Давид і  Черковська Ангеліна; ювенали від 2 до 12 років Латино-американська програма: Соколан Михайло і  Сухар Вероніка; ювенали до 12 років соло-Європейська програма –

Ференчук Артур; ювенали від  2 до 12 років соло-Латино-американська програма – Пастущин Марта.

ФІНАЛІСТИ Чемпіонату України: Клочаний Мартин і Шимків Анастасія – 4 місце; Боднар Володимир і Пастущин Марта – 5 місце; Сухар Матвій і Турчин Софія – 5 місце.

«Дякуємо за допомогу та підтримку начальнику управління фізичної культури і спорту Стрийської міської ради Руслану Каліцуну та усім, хто у нас вірить й підтримує.  Пишаємося нашими «Пролісками» з неймовірними результатами та такими високими досягненнями. Діти великі молодці. Завдяки наполегливій праці, незважаючи на важкі часи, надскладні умови змогли досягти своєї мети і отримати найвищі нагороди», – зазначає Ірина Марюк.

Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*