«ПРОЛІСОК» – КЛУБ ЧЕМПІОНІВ

Чергова перемога вихованців танцювального клубу «Пролісок» Давида Комарницького та Ангеліни Черковської, які  вибороли 3 титули Чемпіонів Світу в Нідерландах: WDC Open World Juniors under 14 Ballroom; WDC Open World Juniors under 14 Latin; WDC Open World Juniors under 16 Ballroom.

Стрияни тепер абсолютні чемпіони світу в двох програмах до 14 років та чемпіони світу в Єропейській програмі в старшій віковій категорії до 16 років.

Радісною новиною поділилася тренерка танцювальної пари Ірина Марюк. «Незважаючи на всі перешкоди, Давид з Ангеліною занедужали перед чемпіонатом, температура 39, уколи… Але вони настільки сильні, що викликають захоплення. Такими мають бути справжні спортсмени, справжні чемпіони!  Вони дійсно є прикладом, як треба долати всі перешкоди і йти до перемоги. Дякуємо всім людям, які вболівали за нас, група підтримки була неймовірною. Всі ПЕРЕМОГИ ми присвячуємо нашій Україні, нашим захисникам, які обороняють нас вдень і вночі, завдяки вам, хоч і в складних умовах, але ми можемо тренуватись, перемагати і показувати всьому світу, що ми найсильніша нація. Українці незламні, ми неодмінно переможемо. Слава Україні! Слава нашим Героям!», – зазначила Ірина Марюк.

 

Олег ДУБ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*