ПРОВІСНИЦЯ ЕНЕРГІЇ ЖИТТЯ І СОНЦЯ

Завжди тішимося, коли розповідаємо про молодих і талановитих, тих, хто, виростаючи в епоху тотальної цифровізації, надихається природою, любить живопис і слухає класичну музику. Юлія ДАНИЛЬЦІВ – стриянка. Нещодавно закінчила Львівську Національну Академію мистецтв. Навчалася на кафедрі іконопису та графічного дизайну. Життєве кредо художниці: «Проявлятися, творити і звучати у цьому світі, нести щось позитивне, зі знаком плюс. У кожного різні засоби для цього – звук, музика, танець, слово, колір…».

Про себе дівчина розповідає так: «Ма­лювати я почала в  дитинстві,  коли на своє день народження у 5 років отримала в подарунок від хресної мами, до речі, художниці, свої перші акварельні фарби. З того часу живопис супроводжує мене по житті».

Юлія каже, що у школі уроки малювання та трудового навчання для неї завжди були особливими і цікавими. Чотири  роки навчалася у школі мистецтв, згодом – приватні заняття у студії живопису Ігоря Мельника (викладач художнього училища, член Національної спілки художників України), а тоді фахова освіта в Академії мистецтв.

Протягом п’яти років навчання пра­цювала та пробувала себе у різ­них техніках, зокрема олійному живописі, іконописі, акварельному живописі, графічних техніках – суха голка, гравюра, лінорит.

«Найбільш близькою для мене є саме техніка акварельного живопису. Люблю її за легкість, повітряність, свіжість та витон­ченість.Темою моїх картин найчастіше є природа, особливо квіти і фрукти – те, що символізує і асоціюється із енергією життя, із сонцем… Думаю, значною мірою це продиктовано і тим, що виросла я у сім’ї,  де завжди у городі та вдома було багато квітів, адже мама любить займатись садівництвом та вирощуванням різних рослин. Як і мій дідусь, який, до слова, теж завжди контактував із природою, чимало часу проводив у саду і привозив нам завжди багато фруктів та ягід», – поділилася з нами Юлія.

 

За творчим зростанням художниці  можна слідкувати на її сторінці фейсбуку. Вона настільки різностороння особистість, що спілкування з нею одна насолода. Її внутрішній вогник палає та заряджає оточуючих своєю невгамовною енергією сонця, що надихає та вселяє віру в май­бутнє.

Бажаємо Юлії зважитися на персо­нальну виставку, бо її мистецтво варте уваги.

Наталія КАРПЕНКОВА.