ПРИКРАШАЄМО «ЯЛИНКИ ПЕРЕМОГИ» ⠀

Протягом листопада на Львівщині тривав рух «Ялинки Перемоги». Волонтери звернулися з проханням підготувати 100 комплектів ялинкових прикрас, виготовлених власноруч, які призначені для оздоблення ялинок наших захисників на передовій. «Іграшки виготовлені дітьми подарують нашим захисникам у гарячих точках справжній домашній затишок та святковий настрій», – переконані активісти.

До акції долучалися школи, садочки, заклади професійної освіти та позашкілля Стрийщини. Умови були дуже прості: підготувати від закладу 1 повний комплект прикрас для ялинки та привезти його у департамент освіти Львівщини не пізніше 2 грудня. Можна було доповнити комплекти дитячими малюнками з привітаннями захисникам. А волонтери передадуть іграшки бійцям.

Студенти та викладачі Стрийського ВПУ №35  активно долучилися до акції виготовлення прикрас (на фото) для оздоблення ялинок наших воїнів на передовій.

«Сподіваємося, що творчі роботи, виготовлені власноруч учнями та працівниками ВПУ №35 м. Стрия, створять особливу атмосферу святкового затишку для кожного захисника та захисниці України», – зазначає директорка навчального закладу Лілія Андруневчин.

Департамент освіти також пропонує запалити Ялинки Перемоги і в закладах освіти Львівщини. «Прикрасимо наші пухнасті красуні тематичними іграшками, які стосуються Перемоги», – закликають освітян.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*