«ПРИРОДА І ФАНТАЗІЯ»

Днями виставкова зала меморіаль­но­го комплексу «Борцям за волю України», що у м. Стрию, перетворилася у оазу кра­си. Тут відкрили експозицію робіт учнів шкіл Стрийської ТГ та вихованців Станції юних натуралістів у межах щорічного конкурсу «Природа і фантазія». Цьогоріч на виставку-конкурс подано 144 творчі роботи.

«Екологічне виховання є скла­довою частиною національно-патріотичного виховання. Від­повідно до плану роботи управ­ління освіти Стрийської міської ради відбулося відкриття вистав­ки-конкурсу «Природа і фанта­зія». Метою конкурсу є активізація творчої діяльності та кмітливості школярів у виготовленні виробів з природного матеріалу, залучен­ня їх до мистецтва та виховання любові до рідного краю. Наші ді­ти дуже талановиті. Роботи від­значаються естетичним смаком, оригінальністю, високим худож­нім рівнем та якістю виконання.

Дякуємо всім учасникам ви­ставки за творчий неспокій. Дя­куємо працівникам музею за тісну співпрацю, а нашим Збройним Силам за змогу творити і навча­тись», – зазначила директорка СЮН Оксана Кирилів.

Першими відвідувачами ви­ставки були гуртківці СЮН із ГПД ЗОШ № 5 та діти з батьками ВПО з «Простору щасливих дітей» ком­панії «Людина в біді».

Завітайте і ви до виставкової зали помилуватися роботами талановитого і креативного під­ростаючого покоління.

Олег ДУБ.